Inna rzeczywistość ?

Inna rzeczywistość ?

Kilka miesięcy temu nikomu z nas nawet nie przeszłoby przez myśl, że nasza codzienność tak się zmieni. Nauka w domu, zakaz spotkań, korzystanie z maseczek w miejscach publicznych i wszechobecne informacje o koronawirusie, który na dobre rozpanoszył się na naszej planecie.

W przypadku osoby chorej na mukowiscydozę korzystanie z maseczek, częste mycie i dezynfekcja rąk czy też izolacja w sytuacji zwiększonej zachorowalności to normalność. Jednak jak każdy zdrowy człowiek, ja też potrzebuję ruchu na świeżym powietrzu i słońca, by uzupełniać witaminę D3. Plusem jest, że mieszkam na wsi i mogę  z tego korzystać w ogrodzie czy w lesie.

Nauka zdalna jest ok, ale mam wrażenie, że pochłania więcej czasu. Do tego dochodzą codzienne obowiązki związane z chorobą i bywa tak, że brakuje chwili na odpoczynek lub przyjemności.

Gdy za oknem pogoda nie sprzyja, a mi uda się wygospodarować trochę wolnego czasu, zamykam się w kuchni i bawię się w „Masterchefa”. Moje miejsce pracy wygląda później jak „pole bitwy”, ale efekt końcowy jest najważniejszy. Smacznego!

Do zobaczenia ferie za rok !!!
Previous

Do zobaczenia ferie za rok !!!

Leave review
Ferie to dopiero był fajny czas. Mogłam pospać dłu...
Czytaj dalej
Przemyślenia rodzicielki ...
Następna

Przemyślenia rodzicielki ...

Leave review
Od dłuższego czasu zabierałam się do napisania kil...
Czytaj dalej