Zima ?

          Zima tylko na chwilę nas rozpieściła, a już się cieszyłam, że święta będą białe. No nic mówi się trudno, przynajmniej na zdjęciu udało się uchwycić zimową aurę.

          W szkole dni mijają mi bardzo szybko, jest sporo obowiązków, ale też i przyjemności. W listopadzie odbył się pochód Świętych. Ja w tym roku byłam bł. Karoliną Kózkówną, urzekł mnie jej życiorys i pochodziła z Małopolski tak jak ja.

          Wzięłam udział w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej. Wykonałam utwór Czerwonych Gitar „Biały krzyż” i zajęłam I miejsce w mojej kategorii wiekowej. Laureaci konkursu wystąpili również podczas uroczystych obchodów 11 listopada. Cieszyłam się bardzo, jednak w tym dniu, bardzo bolał mnie brzuch i źle się czułam, ale udało się wystąpić. Nieraz trzeba stawić czoła chorobie i pomimo złego samopoczucia osiągać cele.

          Końcem listopada odwiedziłam poradnię gastroenterologiczną w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Wyniki wątroby i śledziony nie są dobre, w czerwcu znowu mam pojawić się na oddziale. Mam zleconą gastroskopię z ewentualnym opaskowaniem żylaków przełyku, fibroscan i inne badania sprawdzające funkcjonowanie chorych narządów. Trochę nas „przygniotły” te informacje, ale trzeba żyć dalej i nie poddawać się.

          Po wizycie odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, a następnie wieczorową porą spacerowaliśmy po centrum Warszawy i przy okazji wpadliśmy na jarmark bożonarodzeniowy.

          Przed świętami odwiedziłam jeszcze poradnię w Rabce, pobrano mi wymazy, zrobiłam spirometrię, usg brzucha i klatki piersiowej. Kolejna wizyta będzie już na oddziale, ale to dopiero w ferie.

          Click Here And Start TypingTeraz już czekam na święta, mam nadzieję, że przeżyjemy je w spokoju i bez „chorobowych niespodzianek”. Wam również tego życzę…

10 lat za nami…
Previous

10 lat za nami…

Leave review
Nawet nie wiem, kiedy to zleciało. Gdy się urodził...
Czytaj dalej
Do zobaczenia ferie za rok !!!
Następna

Do zobaczenia ferie za rok !!!

Leave review
Ferie to dopiero był fajny czas. Mogłam pospać dłu...
Czytaj dalej