Marzec 2017

Zima już dobiega końca, w sumie to dobrze bo dużo chorowałam w tym okresie. Całe ferie spędziłam w domu z zapaleniem oskrzeli. Zajęcia szkolne też musiałam często opuszczać z powodu złego samopoczucia. Gdy „wyzdrowiałam” to zdążyłam zaliczyć sporty zimowe, mimo iż śniegu nie było już za wiele.

Byłam z moją szkołą  na wycieczce w Zakopanem.  Śnieżny labirynt  był już nieczynny, ponieważ część ścian zawaliła się. W zamian za to poszliśmy na tor pontonowy, do mini –zoo,  muzeum figur woskowych i „odwróconego” domu.

Przed odwilżą zdążyłam zobaczyć rzeźby lodowe na górze Hrebienok w Tatrach słowackich, czułam się tam jak Elsa z Krainy Lodu.

Na zakończenie karnawału w szkole odbył się bal przebierańców. Długo zastanawiałam się nad kostiumem, nie chciałam być w tym roku księżniczką czy jakąś inną dziewczęcą postacią, więc zostałam…Minionkiem.

Byłam w Rabce u mojego Doktorka. Podczas wcześniejszej wizyty spirometria wyszła bardzo słabo, więc chcieliśmy sprawdzić czy dalej spada. Tym razem wyszło „o niebo lepiej”. W wymazie znów gronkowiec, tak się do mnie przyczepił, że ciężko się go pozbyć.

Odwiedziłam też okulistę, ponieważ łzawiło mi jedno oko. Mama podejrzewała, że przytkał się kanalik łzowy. Pani doktor stwierdziła, że to zapalenie, przepisała krople, a po sprawdzeniu wzroku okazało się, że łzawiące oko jest słabsze i muszę nosić okulary korekcyjne.