20 październik – Urodzinki, urodzinki…

Idzie  misio,  idzie  konik,  małpka, piesek  no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - Mam już  jeden roczek więcej! No i mam ROCZEK! Musieliśmy uczcić ten wyjątkowy dzień. Zaprosiliśmy najbliższych. Mama zrobiła mi tort i to nie byle jaki, bo w kształcie mojego Misia – Jeremiasza.

Świeczkę dmuchałam oczywiście z pomocą Julki i pomyślałam sobie życzenie…, na pewno  kiedyś się spełni! Prezenciki też były i to bardzo fajne!

Ad. Zabawy charytatywnej  dla Justynki w USA

Zabawa była po prostu SUPER!!! Sama się o tym przekonałam, bo oglądałam na przesłanej nam  płycie dvd. Czuliśmy się i przeżywaliśmy to wszyscy  jakbyśmy tam byli.  Było bardzo dużo ludzi: znajomych i nieznajomych. A dzieciaków ile ? - ho ho. Imprezę prowadził zespół „Zambrowiacy”, gościnnie wystąpił Tomek Popławski z zespołu „JUNIOR” a także „młode gwiazdy”, które swymi występami uświetniły zabawę.

Była loteria z cennymi nagrodami, licytacja rękawic bokserskich z autografem Tomasza ADAMKA i wiele innych atrakcji. Było po prostu radośnie, tanecznie i smacznie.

Dużo by opowiadać i długo wymieniać osoby oraz sponsorów, którzy otworzyli dla mnie Swe Serca.  Dzięki telewizji TV-POLMUSIC www.tv-polmusic.com możecie zobaczyć i usłyszeć to sami.

A to jest link do tej strony.

tv-polmusic.com - Zabawa charytatywna dla Justynki /10.10.2010r/ Garfield/New Jersey

Uwaga!!! duży rozmiar pliku - Trochę cierpliwości przy ściąganiu.