CO WYDARZYŁO SIĘ 10 PAŹDZIERNIKA ?

W Klubie "WISŁA" w mieście Garfield  w Stanach Zjednoczonych odbyła się zabawa charytatywna zorganizowana przez moje ciocie: Agnieszkę i Ewę, z której dochód przeznaczony zostanie na zakup dla mnie kamizelki drenażowej The VEST firmy Hill- Rom. Co tam się podobno działo !!! Ale o szczegółach opowiem gdy dowiem się więcej.

CO NOWEGO U MNIE...

25 września  odwiedziła  nas  ekipa  objazdowa z Fundacji „Matio”. W skład  tej ekipy wchodzą: dietetyk, rehabilitant, psycholog i osoba odpowiedzialna za sprawy socjalne, tym razem by sam Dyrektor Fundacji Pan Paweł Wójtowicz. Każda z wyżej wymienionych osób rozmawiała z moimi rodzicami. Pani dietetyk ustaliła dietę dla mnie. Informowała o tym co powinnam jeść, czego unikać, jakie odżywki spożywać, by dieta była wysokokaloryczna. Pani rehabilitant demonstrowała na mnie ćwiczenia jakie muszę wykonywać, by skutecznie walczyć z chorobą. Pani psycholog udzielała rad moim rodzicom, jak żyć ze świadomością, że jestem  chora na  taką  złą  chorobę a pan dyrektor opowiadał  m.in. o nowinkach medycznych.

Taka wizyta domowa jest bardzo fajna, bo wszyscy Ci specjaliści spotkali się z nami w jednym czasie, nie trzeba było jeździć do każdego  z  osobna. No i wiecie -  Nie Ma Jak W Domu… Gdy byłam już zmęczona rozmowami, to smacznie zasnęłam w swoim łóżeczku   i przytuliłam się do mojego Jeremiasza (misia przytulanki).

W dniu 28 września byłam w Rabce, testowałam kamizelkę do drenażu płuc. Pan Rehabilitant ustawił mi program 10–cio minutowy, obserwował jak znoszę „uderzenia” a w międzyczasie instruował moich rodziców jak używać tego sprzętu. Podczas drenażu byłam bardzo dzielna i bez problemu wytrzymałam te 10 minut. Pan Artur bardzo mnie pochwalił i powiedział, że praca ze mną to przyjemność!  - Zuch ze mnie Dziewczyna  !!!

A to jest właśnie ta kamizelka. Obecnie koszt takiej kamizelki wynosi 28,680 zł.