"Biegasz dla siebie, pobiegnij dla innych”

14 maja uczniowie mojej szkoły dołączyli do akcji „Biegasz dla siebie, pobiegnij dla innych”. Z tej okazji zorganizowaliśmy wspólny, długi spacer, podczas którego towarzyszyli nam członkowie PTWM-u, nasz Pan Wójt, Pan Radny, Dyrektor Ośrodka Zdrowia w Łapszach Niżnych, policja, reporter RMF-u, Pani z Tygodnika Podhalańskiego, a także nauczyciele, rodzice i dzieci z mojej szkoły.

Rozpoczęcie akcji odbyło się na hali sportowej, bo padał deszcz. Pani Dyrektor przywitała zaproszonych gości,  samorząd uczniowski przytoczył nam argumenty, dlaczego warto pomagać, Pani z Rady Rodziców przybliżyła wszystkim na czym polega ta akcja, natomiast Pani Małgorzata Krynke opowiedziała o chorobie i działalności PTWM-u.

Przed startem Pani Kasia przeprowadziła rozgrzewkę…

A potem już wyruszyliśmy w 5 km. trasę...Na początku było zimno i padał deszcz, jednak po krótkim czasie rozpogodziło się i wyszło słońce. Szliśmy wszyscy uśmiechnięci, ze śpiewem na ustach… i skrzydłami motyli na plecach.

Po powrocie każdy uczestnik otrzymał od Towarzystwa smycze, bransoletki i słodycze…

To była piękna akcja, nawet nie spodziewaliśmy się, że będzie nas tak dużo…Dziękujemy Wam wszystkim za udział i tę niesamowitą atmosferę.

Warto Pomagać….